Šport

HUMENČAN MARTIN HYŠKA, ČLEN WORLD RACING ACADEMY JE AKTUÁLNYM MAJSTROM SLOVENSKA V SUPER G LYŽOVANÍ

Charizmatického lyžiara Martina Hyšku sme vyspovedali po skončení pretekov Českého pohára 2020 v známom lyžiarskom stredisku Královskohradeckého kraja v okrese Trutnov. V termíne 22. – 24. januára organizovali v ŠpindlerovomMlýne spoločné lyžiarske preteky – Majstrovstvá Českej republiky a Majstrovstvá Slovenskej republiky. Svoje želiezko v ohni na rýchlostnej zjazdovke sme mali aj my, v podobe 25-ročného Humenčana, ktorý už tri roky trénuje a súťaží pod hlavičkou tirolského klubu – WorldRacingAcademy (WRA).

Futbalové ihrisko s umelou trávou je už plne funkčné

Futbalové ihrisko s umelou trávou, s ktorého výstavbou začali v Humennom ešte v septembri 2018, je v týchto dňoch už plne funkčné. Ako o tom informoval predseda predstavenstva mestskej akciovej spoločnosti 1. Humenská, Jozef Babják, ihrisko spĺňa parametre infraštruktúry štadiónov prvej kategórie.

ŠPORTOVEC PREŠOVSKÉHO SAMOSPRÁVNEHO KRAJA

NOMINUJTE TÝCH NAJLEPŠÍCH

do 19. decembra 2019

Prešovský samosprávny kraj pripravuje v poradí 17. ročník ocenenia - Športovec roka PSK. Jednotlivcov a kolektívy, ktoré v roku 2019 dosiahli najvýraznejšie výsledky a uspeli na slovenských, európskych a svetových športoviskách, vyberie odborná komisia zložená z aktívnych novinárov, zástupcov PSK a Krajského športového centra v Prešove.

HUMENSKÝ STREETBALL NA PUGAČEVKE

Ocenili sme športovcov mesta Humenné za rok 2018. Na Stanislava Rehúša sme spomenuli In Memoriam

Mená najlepších športovcov mesta Humenné za rok 2018 sú už známe. Primátor odovzdal aj cenu in memoriam. Vo štvrtok 25. apríla boli v obradnej sieni humenského kaštieľa slávnostne odovzdané ceny najlepším športovcom za rok 2018, v širokom spektre športových odvetví.

Zimnú univerziádu na ruskej pôde okúsil aj náš hokejista Ivan Fedorko

Začiatkom marca sa v ruskom veľkomeste Krasnojarsk (leží na juhu sibírskej časti, na rieke Jenisej a na Transsibírskej magistrále) uskutočnili Svetové univerzitné hry. Slovensko a zároveň mesto Humenné  reprezentoval aj hokejista Ivan FEDORKO, hráč MHK Humenné.

Športovec Prešovského samosprávneho kraja za rok 2018


FOTOREPORTÁŽ: Deň otvorených dverí s Mládežníckym hokejovým klubom Humenné


Vyhlásenie najúspešnejších športovcov Prešovského samosprávneho kraja za rok 2017


ARKTICKÚ ZIMU BOLO CÍTIŤ AJ VIDIEŤ VO VYŠŠÍCH POLOHÁCH NÁŠHO REGIÓNU UŽ NA PRELOME KALENDÁRNYCH ROKOV


Stránky

 
 
 

Kontakt

Tel.: +421 911 256 749
057 772 2227

Email redakcia@humenskyexpres.sk

Adresa redakcie:
Námestie slobody 19/47
(budova Vihorlat - vstup od parkoviska),
066 01 Humenné