Športové aktuality

Kaprál opäť šermuje, Hunčárová sa drží v slovenskej špičke.

V uplynulých dňoch sa na československých šermiarskych planšochpredstavila seniorska dvojica z Klubu šermu Snina. Martin Kaprál prekvapil svojím návratom a tréneri veria, že jeho výsledky sa časom zlepšia. Katka Hunčárová sa stabilne pohybuje v seniorskej špičke na Slovensku.

HOKEJOVÝ SERVIS

Na Spiši si humenskí plavci 63-krát prepísali osobné maximá

Dvanásť chlapcov a desať dievčat z Plaveckého klubu Chemes Humenné vycestovalo 9. novembra na Spiš. V 25-metrovom bazéne mesta Spišská Nová Ves štartovali humenskí plavci v konkurencii ďalších deviatich klubov na Jesenných majstrovstvách východoslovenského regiónu.

FUTBALOVÝ TRÉNER PETER KOŠUDA SA S HUMENNÝM ROZLÚČIL

Zahraničné šermiarske planše so sninskou účasťou

FUTBALOVÝ SERVIS

Zanietenosť mladých humenských hasičov potvrdili branné preteky

Areál Záchrannej brigády hasičského a záchranného zboru v Humennom sa 18.októbra  premenil na pretekársku dráhu pre mladých hasičov. Devätnásť družstiev bojovalo v branných pretekoch, ktorý mal dĺžku 1 200 metrov v nerovnomernom zvlnenom teréne. Dobrovoľný hasičský zbor v Humennom vznikol v roku 1904, mladí hasiči z DHZ Humenné a zo základných škôl mesta svojím účinkovaním prispeli k oslavám  115. jubilea prvej zmienky o dobrovoľnom hasičstve na území nášho mesta.

Stránky

 
 
 

Kontakt

Tel.: +421 911 256 749
057 772 2227

Email redakcia@humenskyexpres.sk

Adresa redakcie:
Námestie slobody 19/47
(budova Vihorlat - vstup od parkoviska),
066 01 Humenné