Športové aktuality

Tretí najlepší výsledok sezóny pre Humenčana Martina Hyšku. Slalom dominuje

Všetko začalo víchricou v strednej Európe. Lyžiar Martin Hyška mal absolvovať trojdenný tréningový cyklus vo svojom domovskom stánku WorldRacingAcademy v severnom Taliansku. Tretí deň už počasie bolo proti. Nasledovali súťažné preteky vo Švajčiarsku (15. a 16. 2; 19. a 20. 2.), v Nemecku (22. a 23. 2.) a v Rakúsku (24. a 25. 2.).

Riziko vycestovať do severného Talianska bolo obrovské. Zdravý rozum rozhodol

Obavy zo šírenia corona vírusu zasiahli aj tréningový proces humenského rodáka, lyžiara Martina Hyšku.V čase, keď som sa s ním rozprávala, po maratóne lyžiarskych pretekov vo Švajčiarsku, v Nemecku a v Rakúsku, bol na študijnom pobyte v Bratislave a musel sa rozhodnúť, či vycestuje do talianskeho strediska svojej akadémie, alebo zváži zodpovedný prístup vzhľadom na šíriaci sa nebezpečný vírus, ktorý prepukol v posledných dňoch naplno už aj v Európe a vlastne aj na celom svete.

Doslovne darovaný finálový zápas na humenskom ľade

Najúspešnejší tréner mládeže PSK – TOMÁŠ POTOCKÝ z Black Tiger Snina

Športovcom Prešovského samosprávneho kraja za rok 2019 sa stal Lukáš Urban. Po roku  sa tak na trón pre najúspešnejšieho športovca kraja opäť posadil hádzanár Tatrana Prešov. V 17-ročnej histórii krajskej ankety je to v poradí siedme najvyššie umiestnenie pre reprezentanta tohto slovenského hádzanárskeho majstra.

Tridsaťdeväť rokov sninského šermu oslávili súťažne

Šermiarske talenty, v poradí štvrté, hľadali v Snine 22. februára v telocvični ZŠ Študentská, kedy organizovali celoslovenský turnaj v šerme kordom kategórie starších, mladších a mini žiakov. 

Cieľ postupu do prvej ľadovej ligy Humenčania splnili

Stránky

 
 
 

Kontakt

Tel.: +421 911 256 749
057 772 2227

Email redakcia@humenskyexpres.sk

Adresa redakcie:
Námestie slobody 19/47
(budova Vihorlat - vstup od parkoviska),
066 01 Humenné