STOLNOTENISOVÝ SERVIS

Konečné tabuľky VsSTZ Košice a ObSTZ Humenné

II.LIGA VÝCHOD

Víťaz súťaže ŠKST Michalovce B získal právo štartu v 1. lige mužov - Východ. Do 3. ligy Západ zostúpili družstvá 1. PPC Fortuna Kežmarok B a Geológ Rožňava B.

Michalovce B     21           18           3             0             254:124                60

Bardejov             21           17           2             2             246:132                57

Humenné           21           12           4             5             241:137                49

V. Kapušany      21           8             3             10           177:201                40

Zbereko KE        21           7             1             13           159:219                36

Vojčice                 21           5             4             12           161:217                35

Š. Michaľany      21           8             6             7             198:180                43

Valaliky                B            21           7             8             6             197:181                43

ŠKP Košice          21           7             7             7             186:192                42

Margecany         21           9             3             9             189:189                42

Rožňava B           21           6             2             13           152:226                35

Kežmarok B       21           0             1             20           108:270                22

III.LIGA SEVEROVÝCHOD

Víťaz súťaže ŠŠK Centrál Svidník získal právo štartu v 2. lige mužov - Východ. Do 4. ligy Šarišsko-Duklianskej zostúpilo družstvo STJ Družba Bardejov B.

Svidník                                 21           18           3             0             278:100                60

Lužany p/T         21           14           2             5             233:145                51

Kamenica n/C   21           11           2             8             209:169                45

Sedlice                 21           11           2             8             192:186                45

Vranov B             21           10           3             8             190:188                44

Humenné B       21           7             1             13           176:202                36

Belá n/C              21           8             6             7             188:190                43

Snina                    21           7             5             9             165:213                40

Hencovce           21           9             1             11           181:197                40

Lemešany           21           5             6             10           171:207                37

Hrabovec n/L    21           4             6             11           142:236                35

Bardejov B         21           2             3             16           143:235                28

IV.LIGA VIHORLATSKÁ

Víťaz súťaže OŠK Kamienka získal právo štartu v 3. lige mužov - Severovýchod. Do oblastných súťaží zostúpilo družstvo MŠK VSTK Vranov n/Top. D.

Kamienka           21           19           1             1             287:91                  60

Vyšný Žipov       21           12           4             5             220:158                49

Kamenica B        21           11           2             8             194:184                45

Kochanovce       21           9             3             9             181:197                42

Dlhé n/C              21           8             4             9             178:200                41

Vranov C             21           6             3             12           178:200                36

Košarovce          21           10           4             7             218:160                45

Čierne n/T          21           11           2             8             207:171                45

Humenné C       21           8             2             11           161:217                39

Snina B                 21           8             2             11           165:213                39

Z. Hámre             21           4             6             11           152:226                35

Vranov D             21           1             5             15           127:251                28

V.LIGA ObSTZ HE

Belá n/C. B         22           20           1             1             293:103                63

Kamienka B        22           12           6             4             229:167                52

Kochanovce B   22           13           2             7             227:169                50

Kolonica/Lad.    22           11           4             7             218:178                48

Belá n/C. C         22           11           4             7             227:169                48

Snina C                 22           10           3             9             194:202                45

Hažín n/C.           22           9             3             10           206:190                43

ML/Čertižné      22           6             8             8             208:188                42

Košarovce B       22           8             4             10           199:197                42

Ptičie                    22           6             3             13           183:213                37

Stakčín                 22           6             2             14           165:231                36

Humenné D       22           0             0             22           27:369                  22

VI.LIGA ObSTZ HE

Belá n/C. D         16           16           0             0             250:38                  48

Dlhé n/C. B         16           13           0             3             178:110                42

Kochanovce C   16           10           1             5             169:119                37

Košarovce C       16           9             0             7             160:128                34

Kolonica/Lad. B                16           8             0             8             130:158                32

Hažín n/C. B       16           6             1             9             136:152                29

Lieskovec            16           4             2             10           122:166                26

Ptičie B                 16           3             2             11           99:189                  24

Stakčín B             16           0             0             16           52:236                  16

Autor: 

  • -MJK-
 
 
 

Kontakt

Tel.: +421 911 256 749
057 772 2227

Email redakcia@humenskyexpres.sk

Adresa redakcie:
Námestie slobody 19/47
(budova Vihorlat - vstup od parkoviska),
066 01 Humenné