STOLNOTENISOVÝ SERVIS


II.LIGA VÝCHOD – 7. kolo

(1.-6. miesto)

ŠKST Humenné – STK Zbereko Košice 15:3 * Vojčice – Bardejov 8:10, Veľké Kapušany – ŠKST Michalovce B 7:11.

Michalovce B     18           16           2             0             217:107                52

Bardejov             18           15           1             2             215:109                49

Humenné           18           12           3             3             220:104                45

V. Kapušany      18           8             1             9             154:170                35

Vojčice                 18           5             3             10           140:184                31

Zbereko KE        18           5             1             12           130:194                29

(7.-12. miesto)

Valaliky B – Rožňava B 9:9, Margecany – Šarišské Michaľany 9:9.

Š. Michaľany      18           7             5             6             168:156                37

Valaliky                B            18           6             7             5             176:148                37

Margecany         18           6             3             9             151:173                33

ŠKP Košice          17           5             5             7             156:160                32

Rožňava B           18           5             2             11           124:200                30

Kežmarok B       17           0             1             16           85:221                  18

III.LIGA SEVEROVÝCHOD – 7. kolo

(1.-6. miesto)

ŠKST Humenné B – ŠKST Kamenica nad Cirochou 8:10 * Sedlice – Lužany pri T. 6:12, Vranov n/T. B – Svidník 9:9.

Svidník                                 18           15           3             0             240:84                  51

Lužany                 18           12           2             4             202:122                44

Vranov B             18           10           2             6             168:156                40

Kamenica            18           10           1             7             186:138                39

Sedlice                 18           10           1             7             166:158                39

Humenné B       18           7             0             11           154:170                32

(7.-12. miesto)

Snina – Bardejov 13:5, Belá nad Cirochou – Lemešany 9:9, Hrabovec n/L. – Hencovce 3:15.

 

Snina                    18           7             4             7             142:182                36

Hencovce           18           8             1             9             157:167                35

Belá n/Cir.          18           6             5             7             156:168                35

Lemešany           18           4             4             10           141:183                30

Hrabovec            18           4             3             11           115:209                29

Bardejov B         18           1             2             15           117:207                22

IV.LIGA VIHORLATSKÁ – 7. kolo

(1.-6. miesto)

Kamenica nad Cirochou B – Dlhé nad Cirochou 7:11, Kochanovce – Kamienka 1:17, Vyšný Žipov – Vranov nad Topľou C 11:7.

Kamienka           18           16           1             1             249:75                  51

V. Žipov               18           12           3             3             200:124                45

Kamenica B        18           9             2             7             165:159                38

Dlhé n/Cir.          18           8             3             7             158:166                37

Vranov C             18           6             3             9             159:165                33

Kochanovce       18           6             3             9             145:179                33

(7.-12. miesto)

ŠKST Humenné C – ŠKST Zemplínske Hámre 11:7 * Snina B – Košarovce 11:7, Vranov n/T. D – Čierne n/T. 9:9.

Košarovce          18           8             4             6             182:142                38

Čierne n/T.         18           9             2             7             180:144                38

Humenné C       18           7             1             10           135:189                33

Snina B                 18           6             2             10           134:190                32

Z. Hámre             18           4             5             9             132:192                31

Vranov D             8             1             3             14           105:219                23

V.LIGA ObSTZ HE – 20. kolo

STO Medzilaborce/Čertižné - ŠKST Humenné D 16:2 * Ptičie – Kamienka B 7:11, Stakčín – Košarovce B 12:6, Kochanovce B – Snina C 8:10, Hažín n/Cir. – Belá n/Cir. B 7:11, Kolonica/Ladomirov – Belá n/Cir. C 12:6.

Belá n/Cir. B       20           18           1             1             267:93                  57

Kamienka B        20           11           5             4             208:152                47

Kochanovce B   20           11           2             7             206:154                44

Kolonica/Lad.    20           10           4             6             200:160                44

Belá n/Cir. C       20           9             4             7             195:165                42

ML/Čertižné      20           6             8             6             193:167                40

Hažín n/Cir.        20           9             2             9             193:167                40

Košarovce B       20           8             4             8             186:174                40

Snina C                 20           8             3             9             174:186                39

Stakčín                 20           6             2             12           149:211                34

Ptičie                    20           5             3             12           164:196                33

Humenné D       20           0             0             20           25:335                  20

VI.LIGA ObSTZ HE – 16. kolo

Stakčín B – Ptičie B 5:13, Kochanovce C – Lieskovec 14:4, Hažín n/Cir. B – Belá n/Cir. D 3:15, Kolonica/Ladomirov B – Košarovce C 12:6.

Belá n/Cir. D      14           14           0             0             218:34                  42

Dlhé n/Cir. B      14           11           0             3             158:94                  36

Kochanovce C   14           9             1             4             149:103                33

Košarovce C       14           8             0             6             138:114                30

Hažín /Cir. B       15           6             1             8             132:138                28

Kolonica/Lad. B                14           6             0             8             109:143                26

Lieskovec            14           4             2             8             106:146                24

Ptičie B                 15           3             2             10           98:172                  23

 

Stakčín B             14           0             0             14           44:208                  14

Autor: 

  • MJK
 
 
 

Kontakt

Tel.: +421 911 256 749
057 772 2227

Email redakcia@humenskyexpres.sk

Adresa redakcie:
Námestie slobody 19/47
(budova Vihorlat - vstup od parkoviska),
066 01 Humenné