STOLNOTENISOVÝ SERVIS

II.LIGA VÝCHOD – 6. kolo

(1.-6. miesto)

ŠKST Humenné – ŠKST Sokol Vojčice 15:3 * Zbereko Košice – ŠKST Michalovce B 6:12, Bardejov – Kapušany 11:7.

Michalovce B     17           15           2             0             206:100                49

Bardejov             17           14           1             2             205:101                46

Humenné           17           11           3             3             205:101                42

V. Kapušany      17           8             1             8             147:159                34

Vojčice                 17           5             3             9             132:174                30

Zbereko KE        17           5             1             11           127:179                28

(7.-12. miesto)

Rožňava B – Šarišské Michaľany 8:10, ŠKP Košice – Margecany 10:8, Valaliky B – Kežmarok B 13:5.

Š. Michaľany      17           7             4             6             159:147                35

Valaliky                B            17           6             6             5             167:139                35

ŠKP Košice          17           5             5             7             156:160                32

Margecany         17           6             2             9             142:164                31

Rožňava B           17           5             1             11           115:191                28

Kežmarok B       17           0             1             16           85:221                  18

III.LIGA SEVEROVÝCHOD – 6. kolo

(1.-6. miesto)

ŠKST Humenné B – STO Sedlice 7:11 * Kamenica nad Cirochou – Svidník 9:9, Lužany pri Topli – Vranov nad Topľou B 9:9.

Svidník                                 17           15           2             0             231:75                  49

Lužany                 17           11           2             4             190:116                41

Sedlice                 17           10           1             6             160:146                38

Vranov B             17           10           1             6             159:147                38

Kamenica            17           9             1             7             176:130                36

Humenné B       17           7             0             10           146:160                31

(7.-12. miesto)

Belá nad Cirochou – Snina 9:9, Bardejov B – Hrabovec nad Laborcom 16:2, Lemešany – Hencovce 10:8.

Belá n/Cir.          17           6             4             7             147:159                33

Snina                    17           6             4             7             129:177                33

Hencovce           17           7             1             9             142:164                32

Hrabovec            17           4             3             10           112:194                28

Lemešany           17           4             3             10           132:174                28

Bardejov B         17           1             2             14           112:194                21

IV.LIGA VIHORLATSKÁ – 6. kolo

(1.-6. miesto)

Kamenica nad Cirochou B – Dlhé nad Cirochou 7:11, Kochanovce – Kamienka 1:17, Vyšný Žipov – Vranov nad Topľou C 11:7.

Kamienka           17           15           1             1             236:70                  48

V. Žipov               17           12           3             2             195:111                44

Kamenica B        17           8             2             7             155:151                35

Dlhé n/Cir.          17           7             3             7             148:158                34

Vranov C             17           6             3             8             151:155                32

Kochanovce       17           6             3             8             137:169                32

(7.-12. miesto)

ŠKST Humenné C – STO Snina B  12:6 * Zemplínske Hámre – Čierne nad Topľou 6:12, Košarovce – Vranov nad Topľou D 13:5.

Košarovce          17           8             4             5             175:131                37

Čierne n/T.         17           9             1             7             171:135                36

Humenné C       17           6             1             10           124:182                30

Z. Hámre             17           4             5             8             125:181                30

Snina B                 17           5             2             10           123:183                29

Vranov D             17           1             2             14           96:210                  21

V.LIGA ObSTZ HE – 19. kolo

ŠKST Humenné D – Klampo Hažín nad Cirochou 0:18 * Snina C – Medzilaborce/Čertižné 9:9, Košarovce B – Kochanovce B 16:2, Kamienka B – Stakčín 14:4, Belá nad Cirochou C – Ptičie 9:9, Belá nad Cirochou B – Kolonica/Ladomirov 14:4.

Belá n/Cir. B       19           17           1             1             256:86                  54

Kamienka B        19           10           5             4             197:145                44

Kochanovce B   19           11           2             6             198:144                43

Kolonica/Lad.    19           9             4             6             188:154                41

Belá n/Cir. C       19           9             4             6             189:153                41

Hažín n/Cir.        19           9             2             8             186:156                39

Košarovce B       19           8             4             7             180:162                39

ML/Čertižné      19           5             8             6             177:165                37

Snina C                 19           7             3             9             164:178                36

Ptičie                    19           5             3             11           157:185                32

Stakčín                 19           5             2             12           137:205                31

Humenné D       19           0             0             19           23:319                  19

VI.LIGA ObSTZ HE – 15. kolo

Košarovce C – Kochanovce C 12:6, Lieskovec – Stakčín B 12:6, Ptičie B – Hažín nad Cirochou B 8:10, Belá nad Cirochou D – Dlhé nad Cirochou B 13:5.

Belá n/Cir. D      13           13           0             0             203:31                  39

Dlhé n/Cir. B      14           11           0             3             158:94                  36

Kochanovce C   13           8             1             4             135:99                  30

Košarovce C       13           8             0             5             132:102                29

Hažín /Cir. B       14           6             1             7             129:123                27

Kolonica/Lad. B                13           5             0             8             97:137                  23

Lieskovec            13           4             2             7             102:132                23

Ptičie B                 14           2             2             10           85:167                  20

 

Stakčín B             13           0             0             13           39:195                  13

 
 
 

Kontakt

Tel.: +421 911 256 749
057 772 2227

Email redakcia@humenskyexpres.sk

Adresa redakcie:
Námestie slobody 19/47
(budova Vihorlat - vstup od parkoviska),
066 01 Humenné