STOLNOTENISOVÝ SERVIS

II.LIGA VÝCHOD – 5. kolo

(1.-6. miesto)

ŠKST Humenné – MKST Veľké Kapušany 12:6 * Bardejov – ŠKST Michalovce B 8:10, Vojčice – Zbereko Košice 12:6. / 4. kolo: ŠKST Michalovce – ŠKST Humenné 12:6 * Zbereko Košice – Bardejov 4:14, Veľké Kapušany – Vojčice 10:8.

Michalovce B     16           14           2             0             194:94                  46

Bardejov             16           13           1             2             194:94                  43

Humenné           16           10           3             3             190:98                  39

V. Kapušany      16           8             1             7             140:148                33

Vojčice                 16           5             3             8             129:159                29

Zbereko KE        16           5             1             10           121:167                27

(7.-12. miesto)

Kežmarok B – Rožňava B 7:11, Valaliky B – Margecany 14:4, ŠKP Košice – Šarišské Michaľany 9:9.

Š. Michaľany      16           6             4             6             149:139                32

Valaliky                B            16           5             6             5             154:134                32

Margecany         16           6             2             8             136:154                30

ŠKP Košice          16           4             5             7             136:152                29

Rožňava B           16           5             1             10           107:181                27

Kežmarok B       16           0             1             15           80:208                  17

III.LIGA SEVEROVÝCHOD – 5. kolo

(1.-6. miesto)

ŠKST Humenné B – MŠK VSTK Vranov nad Topľou B 5:13 *  Sedlice – Kamenica n/Cir.  10:8, Lužany pri T. – Svidník 7:11. / 4. kolo: ŠŠK Centrál Svidník – ŠKST Humenné B 14:4 * Kamenica n/Cir. – Lužany pri T. 10:8, Vranov n/T. B – Sedlice 6:12. 

Svidník                                 16           15           1             0             222:66                  47

Lužany                 16           11           1             4             181:107                39

Vranov B             16           10           0             6             150:138                36

Sedlice                 16           9             1             6             149:139                35

Kamenica            16           9             0             7             167:121                34

Humenné B       16           7             0             9             139:149                30

(7.-12. miesto)

Snina – Lemešany 11:7, Belá n/Cir. – Hrabovec n/L. 9:9, Bardejov B – Hencovce 5:13. / 4. kolo: Hrabovec n/L. – Snina 7:11, Hencovce – Belá n/Cir 8:10, Lemešany – Bardejov B 9:9.

Snina                    16           6             3             7             120:168                31

Belá n/Cir.          16           6             3             7             138:150                31

Hencovce           16           7             1             8             134:154                31

Hrabovec            16           4             3             9             110:178                27

Lemešany           16           3             3             10           122:166                25

Bardejov B         16           0             2             14           96:192                  18

IV.LIGA VIHORLATSKÁ – 5. kolo

(1.-6. miesto)

Kamienka – Kamenica n/Cir. B 16:2, Kochanovce – Vranov n/T. C 8:10, Vyšný Žipov – Dlhé n/Cir. 16:2. / 4. kolo: Kamenica n/Cir. B – Vyšný Žipov 4:14, Dlhé n/Cir. – Kochanovce 8:10, Vranov n/T. C – Kamienka 6:12.

Kamienka           16           14           1             1             219:69                  45

V. Žipov               16           11           3             2             184:104                41

Kamenica B        16           8             2             6             148:140                34

Kochanovce       16           6             3             7             136:152                31

Dlhé n/Cir.          16           6             3             7             137:151                31

Vranov C             16           6             3             7             144:144                31

(7.-12. miesto)

ŠKST Humenné C – MŠK VSTK Vranov nad Topľou D 13:5 * Snina B – Zemplínske Hámre 9:9, Košarovce – Čierne n/T. 12:6. / 4. kolo: TJ Šimonka Čierne nad Topľou – ŠKST Humenné C 11:7 * Zemplínske Hámre – Košarovce 9:9, Vranov n/T. D- Snina B 12:6.

Košarovce          16           7             4             5             162:126                34

Čierne n/T.         16           8             1             7             159:129                33

Z. Hámre             16           4             5             7             119:169                29

Snina B                 16           5             2             9             117:171                28

Humenné C       16           5             1             10           112:176                27

Vranov D             16           1             2             13           91:197                  20

V.LIGA ObSTZ HE – 18. kolo

Kolonica/Ladomirov – ŠKST Humenné D 17:1 * Medzilaborce/Čertižné – Hažín n/Cir. 9:9, Snina C – Košarovce B 11:7, Ptičie – Belá n/Cir. B 5:13, Stakčín – Belá n/Cir. C 5:13, Kochanovce B – Kamienka B 4:14.

Belá n/Cir. B       18           16           1             1             242:82                  51

Kochanovce B   18           11           2             5             196:128                42

Kamienka B        18           9             5             4             183:141                41

Kolonica/Lad.    18           9             4             5             184:140                40

Belá n/Cir. C       18           9             3             6             180:144                39

Hažín n/Cir.        18           8             2             8             168:156                36

Košarovce B       18           7             4             7             164:160                36

ML/Čertižné      18           5             7             6             168:156                35

Snina C                 18           7             2             9             155:169                34

Ptičie                    18           5             2             11           148:176                30

Stakčín                 18           5             2             11           133:191                30

Humenné D       18           0             0             18           23:301                  18

VI.LIGA ObSTZ HE – 14. kolo

Stakčín B – Hažín n/Cir. B 0:18, Lieskovec – Košarovce C 5:13, Dlhé n/Cir. B – Ptičie B 12:6, Kolonica/Ladomirov B – Belá n/Cir. D 2:16.

Belá n/Cir. D      12           12           0             0             190:26                  36

Dlhé n/Cir. B      13           11           0             2             153:81                  35

Kochanovce C   12           8             1             3             129:87                  29

Košarovce C       12           7             0             5             120:96                  26

Hažín /Cir. B       13           5             1             7             119:115                24

Kolonica/Lad. B                13           5             0             8             97:137                  23

Lieskovec            12           3             2             7             90:126                  20

Ptičie B                 13           2             2             9             77:157                  19

Stakčín B             12           0             0             12           33:183                  12

 
 
 

Kontakt

Tel.: +421 911 256 749
057 772 2227

Email redakcia@humenskyexpres.sk

Adresa redakcie:
Námestie slobody 19/47
(budova Vihorlat - vstup od parkoviska),
066 01 Humenné