STOLNOTENISOVÝ SERVIS


II.LIGA VÝCHOD – 3. kolo

(1.-6. miesto)

ŠKST Humenné – STJ Družba Bardejov 8:10 * Veľké Kapušany – Zbereko Košice 14:4, Vojčice – ŠKST Michalovce B 7:11.

Michalovce B     14           12           2             0             172:80                  40

Bardejov             14           12           1             1             172:80                  39

Humenné           14           9             3             2             172:80                  35

V. Kapušany      14           7             1             6             124:128                29

Vojčice                 14           4             3             7             109:143                25

Zbereko KE        14           5             1             8             111:141                25

(7.-12. miesto)

Margecany – Rožňava B 16:2, Kežmarok B – Šarišské Michaľany 6:12, Valaliky B – ŠKP Košice 9:9.

Valaliky                                14           4             6             4             134:118                28

Š. Michaľany      14           5             3             6             128:124                27

ŠKP Košice          14           4             4             6             123:129                26

Margecany         14           5             2             7             118:134                26

Rožňava B           14           3             1             10           82:170                  21

Kežmarok B       14           0             1             13           67:185                  15

III.LIGA SEVEROVÝCHOD – 3. kolo

(1.-6. miesto)

ŠKST Humenné B – JMC Lužany pri Topli 4:14 * Vranov nad Topľou B – ŠKST Kamenica nad Cirochou 13:5, Sedlice – Svidník 6:12.

Svidník                                 14           13           1             0             197:55                  41

Lužany                 14           11           1             2             166:86                  37

Vranov B             14           9             0             5             131:121                32

Kamenica            14           8             0             6             149:103                30

Sedlice                 14           7             1             6             127:125                29

Humenné B       14           7             0             7             130:122                28

(7.-12. miesto)

Snina – Hencovce 13:5, Belá nad Cirochou – Bardejov B 12:6, Hrabovec nad Laborcom – Lemešany 9:9.

Hencovce           14           6             1             7             113:139                27

Belá n/Cir.          14           5             2             7             119:133                26

Snina                    14           4             3             7             98:154                  25

Hrabovec            14           4             2             8             94:158                  24

Lemešany           14           3             2             9             106:146                22

Bardejov B         14           0             1             13           82:170                  15

IV.LIGA VIHORLATSKÁ – 3. kolo

(1.-6. miesto)

Vranov nad Topľou C – ŠKST Kamenica nad Cirochou B 14:4, Kamienka – Dlhé nad Cirochou 18:0, Kochanovce – Vyšný Žipov 10:8.

Kamienka           14           12           1             1             191:61                  39

V. Žipov               14           9             3             2             154:98                  35

Kamenica B        14           8             2             4             142:110                32

Dlhé n/Cir.          14           6             3             5             127:125                29

Kochanovce       14           5             3             6             118:134                27

Vranov C             14           5             3             6             128:124                27

(7.-12. miesto)

ŠKST Humenné C – STO Košarovce 4:14 * Snina B – Čierne nad Topľou 10:8, Vranov nad Topľou D – Zemplínske Hámre 8:10.

Čierne n/T.         14           7             1             6             142:110                29

Košarovce          14           6             3             5             141:111                29

Z. Hámre             14           4             3             7             101:151                25

Snina B                 14           5             1             8             102:150                25

Humenné C       14           4             1             9             92:160                  23

Vranov D             14           0             2             12           74:178                  16

V.LIGA ObSTZ HE – 16. kolo

STO Stakčín - ŠKST Humenné D 16:2 * Medzilaborce/Čertižné – Kolonica/Ladomirov 8:10, Snina C – Belá n/Cir. C 12:6, Ptičie – Hažín n/Cir. C 7:11, Kochanovce B – Belá n/Cir. B 7:11, Košarovce B – Kamienka B 10:8.

Belá n/Cir. B       16           14           1             1             212:76                  45

Kochanovce B   16           11           2             3             187:101                40

Kolonica/Lad.    16           8             4             4             160:128                36

Kamienka B        15           7             5             3             151:119                34

Košarovce B       16           7             3             6             148:140                33

Belá n/Cir. C       16           7             3             6             154:134                33

Hažín n/Cir.        16           7             1             8             148:140                31

ML/Čertižné      15           5             5             5             143:127                30

Snina C                 16           5             2             9             133:155                28

Stakčín                 16           5             2             9             127:161                28

Ptičie                    16           4             2             10           126:162                26

Humenné D       16           0             0             16           21:267                  16

VI.LIGA ObSTZ HE – 12. kolo

Stakčín B – Dlhé n/Cir. B 6:12, Kochanovce C – Ptičie B 13:5, Lieskovec – Belá n/Cir. D 0:18, Kolonica/Ladomirov B – Hažín n/Cir. B 7:11.

Belá n/Cir. D      10           10           0             0             156:24                  30

Dlhé n/Cir. B      11           9             0             2             130:68                  29

Kochanovce C   11           8             1             2             129:69                  28

Hažín /Cir. B       11           4             1             6             94:104                  20

Košarovce C       10           5             0             5             89:91                     20

Kolonica/Lad. B                11           4             0             7             81:117                  19

Lieskovec            11           3             2             6             85:113                  19

Ptičie B                 11           2             2             7             67:131                  17

Stakčín B             10           0             0             10           33:147                  10

Autor: 

  • MJK
 
 
 

Kontakt

Tel.: +421 911 256 749
057 772 2227

Email redakcia@humenskyexpres.sk

Adresa redakcie:
Námestie slobody 19/47
(budova Vihorlat - vstup od parkoviska),
066 01 Humenné