STOLNOTENISOVÝ SERVIS


II. LIGA - VÝCHOD

 

SÚŤAŽE O 1. – 6. MIESTO (6. kolo) * ŠKST HUMENNÉ – ŠKST MICHALOVCE B 14:4 * Šarišské Michaľany – Valaliky A 4:14, PŠ Košice – Zbereko Košice 12:6.

SÚŤAŽE O 7. – 12. MIESTO (6. kolo) * Bracovce – Valaliky B 4:14, Vojčice – Levoča 8:10, Margecany – Svidník 11:7.

 

Valaliky A            17           16           0             1             227:79                  49

PŠ Košice            17           13           1             3             187:119                44

Humenné           17           11           3             3             190:116                42

Zbereko Košice                17           9             1             7             146:160                36

Michalovce B     17           6             2             9             136:170                31

Š. Michaľany      17           6             1             10           134:172                30

 

 

III.LIGA – SEVEROVÝCHOD

 

SÚŤAŽE O 1. – 6. MIESTO (6. kolo) * ŠKST HUMENNÉ B – MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU B 11:7 * Belá n/Cir. – Bardejov 1:17, Kamenica n/Cir. – Lužany pri T. 8:10.

SÚŤAŽE O 7. – 12. MIESTO (6. kolo) * Snina – Hrabovec n/L. 10:8, Lemešany – Vranov C 11:7, Bzenov/Janov – Sedlice 3:15.

 

Bardejov             17           16           1             0             217:89                                  50

Vranov B             17           13           1             3             199:107                                44

Lužany                 17           10           1             6             160:146                                38

Humenné B       17           8             2             7             147:159                                35

Belá n/C.             17           7             1             9             146:160                                32

Kamenica n/C.  17           6             2             9             169:137                                31

Sedlice                 17           10           3             4             178:128                                40

Lemešany           17           9             1             7             154:170                                37

Snina                    18           6             0             12           140:184                                30

Hrabovec n/L.   17           4             5             8             133:173                                30

Vranov C             17           3             1             13           105:201                                24

Bzenov/Janov   17           2             0             15           106:200                                21

 

IV. LIGA – VIHORLATSKÁ

 

SÚŤAŽE O 1. – 6. MIESTO (6. kolo)  * TJ ŠIMONKA ČIERNE NAD TOPĽOU - ŠKST HUMENNÉ C 13:5 * Hencovce – Kamienka 5:13, Košarovce – Vranov D 12:6.

SÚŤAŽE O 7. – 11. MIESTO (6. kolo)  * Kamenica n/Cir. B – Kochanovce 12:6, Dlhé n/Cir. – Zemplínske Hámre 10:8.

 

Hencovce           16           14           0             2             194:94                  44

Kamienka           16           13           1             2             183:105                43

Košarovce          16           9             3             4             163:125                37

Humenné C       16           8             1             7             143:145                33

Čierne                  16           7             1             8             147:141                31

Vranov D             16           6             1             9             129:159                29

Kamenica B        15           10           0             5             155:115                35

Z. Hámre             15           4             2             9             126:144                25

Dlhé n/C.            15           3             2             10           105:165                23

Kochanovce       15           2             2             11           103:167                21

Kladzany             14           2             1             11           82:170                  19

 

V. LIGA – ObSTZ HUMENNÉ

 

19. kolo * ŠKST HUMENNÉ D – STO PTIČIE 13:5 * Snina C – Kamienka B 3:15, Stakčín – Košarovce B 10:8, Hažín n/Cir. – Snina B 6:12, Kolonica/Ladomirov – Medzilaborce/Čertižné 9:9, Belá n/Cir. B – Lieskovec 16:2.

 

Snina B                                19           16           2             1             250:92                  53

Belá n/Cir. B                      19           15           2             2             233:109                51

Kolonica/Ladomirov       19           12           3             4             211:131                46

Hažín n/Cir.                        19           12           2             5             216:126                45

Košarovce B                      19           10           1             8             173:169                40

Kamienka B                       19           9             1             9             180:162                38

M-laborce/Čertižné       19           6             6             7             164:178                37

Stakčín                                 19           7             1             11           150:192                34

Humenné D                      19           6             2             11           130:212                33

Ptičie                                    19           5             1             13           139:203                30

Snina C                                19           2             3             14           110:232                26

Lieskovec                           19           2             0             17           96:246                  23

 

VI. LIGA – ObSTZ HUMENNÉ

 

17. kolo * Belá n/Cir. D – Kochanovce B 8:10, Belá n/Cir. C – Hažín n/Cir. B 16:2, Ptičie B – Dlhé n/Cir. B 12:6, Kochanovce C – Stakčín B 17:1, Kolonica/Ladomirov B – Jasenov 12:6.

 

Kochanovce B                   17           16           1             0             232:75                  50

Belá n/Cir. C                      17           15           1             1             243:63                  48

Kolonica/Ladomirov B   17           8             3             6             164:142                36

Hažín n/Cir. B                    17           8             1             8             143:163                34

Jasenov                                              17           8             0             9             143:163                33

Kochanovce C                   17           7             1             9             144:162                32

Dlhé n/Cir. B                      17           7             1             9             142:164                32

Belá n/Cir. D                      17           7             0             10           137:169                31

Ptičie B                                17           5             0             12           118:188                27

Stakčín B                             17           0             0             17           65:241                  17

 

Autor: 

  • -MJK-
 
 
 

Kontakt

Tel.: +421 911 256 749
057 772 2227

Email redakcia@humenskyexpres.sk

Adresa redakcie:
Námestie slobody 19/47
(budova Vihorlat - vstup od parkoviska),
066 01 Humenné