STOLNOTENISOVÝ SERVIS


II. LIGA - VÝCHOD

 

SÚŤAŽE O 1. – 6. MIESTO (5. kolo) * ŠKST HUMENNÉ – STK ZBEREKO KOŠICE 16:2 * Michalovce B – Šarišské Michaľany 10:8, PŠ Košice – Valaliky A 8:10.

SÚŤAŽE O 7. – 12. MIESTO (5. kolo) * Svidník – Bracovce 10:8, Margecany – Levoča 8:10, Vojčice – Valaliky B 9:9.

 

Valaliky A            16           15           0             1             213:75                  46

PŠ Košice            16           12           1             3             175:113                41

Humenné           16           10           3             3             176:112                39

Zbereko Košice                16           9             1             6             140:148                35

Michalovce B     16           6             2             8             132:156                30

Š. Michaľany      16           6             1             9             130:158                29

 

 

III.LIGA – SEVEROVÝCHOD

 

SÚŤAŽE O 1. – 6. MIESTO (5. kolo) * ŠKST HUMENNÉ B – JMC LUŽANY PRI TOPLI 6:12 * Kamenica n/Cir. – Bardejov 7:11, Vranov B – Belá n/Cir. 14:4.

SÚŤAŽE O 7. – 12. MIESTO (5. kolo) * Snina – Sedlice 8:10, Lemešany – Hrabovec n/L. 11:7, Vranov C – Bzenov/Janov 11:7.

 

Bardejov             16           15           1             0             200:88                                  47

Vranov B             16           13           1             2             192:96                                  43

Lužany                 16           9             1             6             150:138                                35

Humenné B       16           7             2             7             136:152                                32

Belá n/C.             16           7             1             8             145:143                                31

Kamenica n/C.  16           6             2             8             161:127                                30

Sedlice                 16           9             3             4             163:125                                37

Lemešany           16           8             1             7             137:151                                33

Hrabovec n/L.   16           4             5             7             125:163                                29

Snina                    16           4             0             12           118:170                                24

Vranov C             16           3             1             12           98:190                                  23

Bzenov/Janov   16           2             0             14           103:185                                20

 

IV. LIGA – VIHORLATSKÁ

 

SÚŤAŽE O 1. – 6. MIESTO (5. kolo)  * OSTK HENCOVCE - ŠKST HUMENNÉ C 16:2 * Košarovce – Kamienka 4:14, Vranov D – Čierne n/T. 5:13.

SÚŤAŽE O 7. – 11. MIESTO (5. kolo)  * Kamenica n/Cir. B – Kladzany 16:2, Dlhé n/Cir. – Kochanovce 12:6.

 

Hencovce           15           14           0             1             189:81                  43

Kamienka           15           12           1             2             170:100                40

Košarovce          15           8             3             4             151:119                34

Humenné C       15           8             1             6             138:132                32

Čierne                  15           6             1             8             134:136                28

Vranov D             15           6             1             8             123:147                28

Kamenica B        14           9             0             5             143:109                32

Z. Hámre             14           4             2             8             118:134                24

Dlhé n/C.            14           2             2             10           95:157                  20

Kochanovce       14           2             2             10           97:155                  20

Kladzany             14           2             1             11           82:170                  19

 

V. LIGA – ObSTZ HUMENNÉ

 

17. kolo * STO MEDZILABORCE/ČERTIŽNÉ - ŠKST HUMENNÉ D 9:9 * Snina C – Ptičie 11:7, Stakčín – Kamienka B 6:12, Hažín n/Cir. – Košarovce B 14:4, Snina B – Lieskovec 18:0, Kolonica/Ladomirov – Belá n/Cir. B 8:10.

 

 

VI. LIGA – ObSTZ HUMENNÉ

 

15. kolo * Belá n/Cir. D – Stakčín B 10:8, Kochanovce C – Dlhé n/Cir. B 13:5, Hažín n/Cir. B – Kochanovce B 4:14, Kolonica/Ladomirov B – Ptičie B 10:8.

Autor: 

  • -MJK-
 
 
 

Kontakt

Tel.: +421 911 256 749
057 772 2227

Email redakcia@humenskyexpres.sk

Adresa redakcie:
Námestie slobody 19/47
(budova Vihorlat - vstup od parkoviska),
066 01 Humenné