STOLNOTENISOVÝ SERVIS


II. LIGA - VÝCHOD

 

SÚŤAŽE O 1. – 6. MIESTO * STO VALALIKY A - ŠKST HUMENNÉ 12:6 * Šarišské Michaľany – PŠ Košice 7:11, Zbereko Košice – Michalovce B 12:6.

SÚŤAŽE O 7. – 12. MIESTO * Bracovce – Vojčice 7:11, Valaliky B – Margecany 12:6, Levoča – Svidník 12:6.

 

Valaliky A            15           14           0             1             203:67                  43

PŠ Košice            15           12           1             2             167:103                40

Humenné           15           9             3             3             160:110                36

Zbereko Košice                15           9             1             5             138:132                34

Š. Michaľany      15           6             1             8             122:148                28

Michalovce B     15           5             2             8             122:148                27

 

 

III.LIGA – SEVEROVÝCHOD

 

SÚŤAŽE O 1. – 6. MIESTO * STJ DRUŽBA BARDEJOV - ŠKST HUMENNÉ B 14:4 * Belá n/Cir. – Kamenica n/Cir. 12:6, Lužany pri T. – Vranov B 7:11.

SÚŤAŽE O 7. – 12. MIESTO * Bzenov/Janov – Snina 6:12, Sedlice – Lemešany 14:4, Hrabovec n/L. – Vranov C 9:9.

 

Bardejov             15           14           1             0             189:81                                  44

Vranov B             15           12           1             2             178:92                                  40

Lužany                 15           8             1             6             138:132                                32

Humenné B       15           7             2             6             130:140                                31

Belá n/C.             15           7             1             7             141:129                                30

Kamenica n/C.  15           6             2             7             154:116                                29

Sedlice                 15           8             3             4             153:117                                34

Lemešany           15           7             1             7             126:144                                30

Hrabovec n/L.   15           4             5             6             118:152                                28

Snina                    15           4             0             11           110:160                                23

Vranov C             15           2             1             12           87:183                                  20

Bzenov/Janov   15           2             0             13           96:174                                  19

 

IV. LIGA – VIHORLATSKÁ

 

SÚŤAŽE O 1. – 6. MIESTO * ŠKST HUMENNÉ C – STO KOŠAROVCE 7:11 * Kamienka – Vranov D 14:4, Čierne n/T. – Hencovce 5:13.

SÚŤAŽE O 7. – 11. MIESTO * Kochanovce – Zemplínske Hámre 11:7, Kladzany – Dlhé n/Cir. 15:3.

 

Hencovce           13           12           0             1             160:74                  37

Kamienka           13           10           1             2             142:92                  34

Košarovce          13           7             3             3             136:98                  30

Humenné C       13           8             1             4             129:105                30

Vranov D             13           6             1             6             114:120                26

Čierne                  13           5             1             7             116:118                24

Kamenica B        13           8             0             5             127:107                29

Z. Hámre             13           4             2             7             111:123                23

Dlhé n/C.            12           1             2             9             80:136                  16

Kochanovce       12           1             2             9             80:136                  16

Kladzany             12           1             1             10           65:151                  15

 

V. LIGA – ObSTZ HUMENNÉ

 

16. kolo * ŠKST HUMENNÉ D – STO STAKČÍN 1:17 * Snina C – Medzilaborce/Čertižné 12:6, Kamienka B – Belá n/Cir. B 12:6, Ptičie – Lieskovec 8:10, Košarovce B – Snina B 7:11, Kolonica/Ladomirov – Hažín n/Cir. 10:8.

 

 

VI. LIGA – ObSTZ HUMENNÉ

 

14. kolo * Stakčín B – Belá n/Cir. C 6:12, Ptičie B – Belá n/Cir. D 8:10, Kochanovce C – Kolonica/Ladomirov B 9:9, Jasenov – Hažín n/Cir. B 12:6, Dlhé n/Cir. B – Kochanovce B 2:16.

Autor: 

  • -MJK-
 
 
 

Kontakt

Tel.: +421 911 256 749
057 772 2227

Email redakcia@humenskyexpres.sk

Adresa redakcie:
Námestie slobody 19/47
(budova Vihorlat - vstup od parkoviska),
066 01 Humenné