Humenský streetball sa ocitol pod strechou. Dážď ale nezatienil pekné športové momenty pod deravými košmi

Neutíchajúce tropické horúčavy vystriedal intenzívny dážď v noci z 24. na 25. augusta, v podstate len niekoľko hodín pred konaním basketbalového podujatia, plánovane na betónovej ploche Základnej školy Pugačevovej. Počasie to ale neumožnilo. Začalo tak zavčasu ráno vybavovanie palubovky Mestskej športovej haly. To sa aj podarilo. Nadšenci tohto krásneho športu v Humennom zorganizovali uplynulú sobotu ďalší ročník Humenského streetball-u. 

V našom meste si streetball (basketbal hraný na ihrisku pod holým nebom na jeden kôš s pozmenenými pravidlami) získal svojich priaznivcov už pred niekoľkými rokmi, tak súťažne. A to hlavne vďaka organizátorovi, Dávidovi Kulikovi, hráčov a priateľov 1. Basketbalového klubu Humenné, samozrejme s podporou hlavného sponzora so športovými artiklami a ostatnými sponzormi.

Sú ľudia, ktorí cítia potrebu neustále sa hýbať, žiť aktívne a hlavne športom. Mimo súťažnej sezóny si zvyčajne aktívni športovci spestrujú čas aj takýmito akciami, ktoré určite prídu vhod aj na spálenie kalórií.

 

Keďže sme redakčnú uzávierku museli časovo posunúť, kompletné výsledky prinesieme v „bloku“ v najbližšom vydaní nášho týždenníka. A zatiaľ ponúkame našim čitateľom fotoreport z vydarenej športovej akcie.

Autor: 

  • -MJK-
  • Humenné

Foto: 

MJK
 
 
 

Kontakt

Tel.: +421 911 256 749
057 772 2227

Email redakcia@humenskyexpres.sk

Adresa redakcie:
Námestie slobody 19/47
(budova Vihorlat - vstup od parkoviska),
066 01 Humenné