Humenská tenistka Karin Ferjaková - víťazka dvojhry a finalistka štvorhry

Tenisový klub Progres Prešov usporiadal v termíne 19. - 21. júna tenisový turnaj kategórie starších žiačok triedy "C" - PROGRES CUP. Zúčastnilo sa ho dvadsaťštyri dievčat. 1. TC Humenné reprezentovali dievčatá Karin Ferjaková, Diana Podolská, Simona Straková, Klára Bučková a Lenka Rusnáková.

Čo sa výsledkov týka, z pätice humenských mladých tenistiek sa najviac darilo Ferjakovej, ktorá ako šiesta nasadená hráčka porazila vo štvrťfinále dvojhry rozdielom 2:1 druhú nasadenú Emu Kolesárovú (TK Dargov) (po setoch 6:2, 5:7, 6:4), v semifinále si poradila s treťou nasadenou na turnaji 2:1 Miroslavou Svatošovou (TC Slávia UPJŠ Košice) (po setoch 6:2, 6:7 (4), 6:4) a vo finále vyhrala nad prvou nasadenou Zuzanou Kalašovou  (TK Mladosť Košice) po setoch 6:0 a 6:3.

V súťaži dvojíc, vo štvorhre, skončila na druhom mieste spolu s Vanessou Kolesárovou, keď podľahli v rozhodujúcom zápase dvojici L. Cvanciger a M. Svatošová (0:6, 3:6 – obe TC Slávia UPJŠ Košice).

Podolská skončila v osemfinále na rakete L. Cvanciger, Straková vypadla hneď v prvom kole s N. Leškovou, Bučková rovnako s V. Kolesárovou a Rusnáková tiež, s D. Podolskou.