Humenčania, pomáhajme si

Každý úspešný projekt potrebuje pokračovanie. S hrdosťou musím povedať, že týmto projektom je aj „Humenčania, pomáhajme si“. 

Prečo je úspešný? Odpoveď je jasná: sú za ním dobré srdcia Humenčanov. Teraz už môžem povedať, že minuloročná výzva bola pilotnou časťou tohto projektu. Do novín Humenský expres sme dali výzvu obyvateľom, nech sa ozvú tí, ktorí potrebujú pomoc. Reakcia obyvateľov ma prekvapila. Listy a žiadosti, ktoré nám chodili, boli väčšinou takého charakteru, že ľudia chceli pomoc nie pre seba, ale pre niekoho iného. Preto som so svojím tímom pripravil  rozšírenie projektu „Humenčania, pomáhajme si“. Po minuloročnom nultom ročníku bude projekt oveľa väčší. Bola pripravená stránka www.humencaniapomahajmesi.sk, cez ktorú si ktorýkoľvek Humenčan bude môcť veľmi jednoducho podať svoju žiadosť. Budeme podporovať Humenčanov, ktorí sa ocitli v ťažkej životnej situácii, ale i nadaných študentov, športovcov či celé tímy. 

Všetky žiadosti budeme vyhodnocovať raz mesačne, pričom sa budeme snažiť pomôcť čo najväčšiemu počtu záujemcov. Naším cieľom je  spájanie Humenčanov, ktorí vedia pomôcť, s Humenčanmi, ktorí potrebujú pomôcť. Humenčania by sa mali navzájom podporovať, kdekoľvek sú. Mali by sme byť hrdí na to, odkiaľ pochádzame. Konečným cieľom je prepojiť Humenčanov, ktorí majú možnosť a chuť pomáhať občanom Humenného a mestu.

 

Autor: 

  • JUDr. Dávid Molnár
  • generálny riaditeľ spoločnosti Chemes
  • a. s.
 
 
 

Kontakt

Tel.: +421 911 256 749
057 772 2227

Email redakcia@humenskyexpres.sk

Adresa redakcie:
Námestie slobody 19/47
(budova Vihorlat - vstup od parkoviska),
066 01 Humenné