FUTBALOVÝ SERVIS


FORTUNA LIGA – 6. kolo

·        NADSTAVBA O TITUL * ZEMPLÍN MICHALOVCE – MŠK Žilina 2:1, Dunajská Streda – Slovan Bratislava 1:0, Ružomberok – Sereď 1:0.

Bratislava            28           23           4             1             70:24     73

Dunaj. Streda    28           17           6             5             53:31     57

Žilina                     28           14           6             8             46:32     48

Ružomberok     28           12           11           5             41:25     47

Michalovce        28           11           5             12           34:45     38

Sereď                   28           10           4             14           30:43     34

·        NADSTAVBA O UDRŽANIE SA * Nitra – Podbrezová 2:2, Zlaté Moravce / Vráble – Trnava 1:1, Senica – Trenčín 4:0.

Trnava                  28           8             7             13           31:32     31

Nitra                     28           7             10           11           36:42     31

Senica                  28           7             7             14           34:49     28

Trenčín                28           7             6             15           35:50     27

Podbrezová       28           6             8             14           26:40     26

Zlaté Moravce  28           7             4             17           28:51     25

TIPOS III. LIGA VÝCHOD – 23. kolo

·        MŠK TESLA STROPKOV - FK HUMENNÉ 2:1 (1:1), góly: 35. F. Varga, 51. E. Burcák – 16. (11m) Filip Serečin. * Krompachy – Snina 2:1, Šarišské Michaľany – Vranov n/T. 1:3, Veľké Revištia – Bardejovská Nová Ves 5:5, Plavnica – Giraltovce 3:0, Svidník – FC Košice 0:5.

Košice                  21           20           0             1             69:6       60

Vranov                 21           16           1             4             55:19     49

Humenné           20           12           2             6             28:23     38

Spiš. N. Ves        20           11           2             7             25:32     35

Snina                    21           9             3             9             33:39     30

Š. Michaľany      20           9             1             10           27:24     28

Stropkov             19           8             2             9             27:25     26

V. Revištia          19           6             5             8             26:28     23

Svidník                 20           7             2             11           20:34     23

Krompachy        20           7             1             12           20:30     22

Plavnica               19           5             4             10           32:35     19

Giraltovce           20           6             1             13           14:29     19

Bard. N. Ves      20           4             5             11           32:54     17

Maria Huta         20           4             3             13           19:49     15

IV. LIGA SEVER – 23. kolo

·        Ptičie – Stará Ľubovňa 7:1, Fintice – Zámutov 2:1, Medzilaborce – Nižný Hrušov 8:3 * Raslavice – Sabinov 1:3, Ľubotice – Svit 5:0, Záhradné – Poprad B 0:4, Kračúnovce – Gerlachov 0:0, Soľ – Spišské Podhradie 1:0.

Poprad B             23           18           2             3             73:12     56

Spiš. Podhradie                23           17           0             6             68:23     51

Soľ                         23           16           2             5             39:21     50

Ľubotice              22           15           3             4             48:23     48

Gerlachov           23           12           3             8             41:31     39

Záhradné            23           12           2             9             34:28     38

Kračúnovce        23           9             6             8             36:23     33

Medzilaborce    23           10           3             10           51:43     33

Stará Ľubovňa   23           10           2             11           37:35     32

Svit                        23           9             1             13           27:53     28

Nižný Hrušov     23           8             2             13           33:54     26

Sabinov                               23           8             2             13           31:54     26

Ptičie                    23           7             2             14           31:49     23

Raslavice             23           7             4             12           31:49     22

Fintice                  23           5             0             18           15:66     15

Zámutov             22           1             4             17           22:53     7

V. LIGA VIHORLATSKO-DUKELSKÁ – 19. kolo

·        Jasenov – Sečovská Polianka 1:1, Brekov – Rudlov 1:1,  Stakčín – Kamenica n/Cir. 5:0, Pakostov – Borov 1:0, Sačurov – Bystré 4:0, Hencovce – Vyšný Žipov 6:0, Ulič – Belá n/Cir. (8. 5. 2019).

Jasenov                               19           12           5             2             29:10     41

Kamenica n/C.  19           11           3             5             40:18     36

Hencovce           19           10           2             7             31:18     32

Belá n/C.             18           9             2             7             33:29     29

Pakostov             19           8             3             8             21:19     27

Brekov                 19           7             7             5             23:17     28

Vyšný Žipov       18           7             5             6             22:24     26

Sačurov                               18           7             3             8             27:24     24

Seč. Polianka     19           7             3             9             29:33     24

Stakčín                 19           6             5             8             25:25     23

Bystré                  18           7             2             9             22:35     23

Borov                   19           7             1             11           31:38     22

Rudlov                 18           5             4             9             16:30     19

Ulič                        18           4             2             12           20:46     14

I.TRIEDA ObFZ HE – 19. kolo

·        Lukačovce – Ubľa 4:2, Lackovce – Radvaň n/L. 3:1, Nižná Sitnica – Vyšná Sitnica 0:0, Dlhé n/Cir. – Ohradzany 2:0, Koškovce – Nižné Ladičkovce 1:3, Krásny Brod – Habura 2:0, Zemplínske Hámre – Lieskovec 4:1.

Lackovce                             19           15           3             1             68:14     48

Koškovce                            19           10           2             7             39:31     32

Ubľa                                     19           10           1             8             46:29     31

Dlhé n/C.                            19           9             2             8             31:34     29

Habura                                19           9             2             8             32:52     29

Radvaň n/L.                       19           7             5             7             24:28     26

Lieskovec                           19           7             4             8             26:31     25

Zemplín. Hámre               19           8             1             10           34:40     25

Ohradzany                         19           7             3             9             36:32     24

Krásny Brod                       19           7             3             9             35:40     24

N. Ladičkovce                    19           7             3             9             38:45     24

Lukačovce                          19           7             2             10           34:45     23

N. Sitnica                            19           6             3             10           26:35     21

V. Sitnica                             19           4             6             9             24:37     18

II.TRIEDA ObFZ HE – 2. kolo

·        NADSTAVBA O POSTUP * Kochanovce – Papín 0:0, Rokytov pri HE – Hažín n/Cir. 1:2, Hrubov – Zubné 0:3, Ňagov – Rovné 2:2.

Zubné                                  8             5             2             1             23:12     17

Kochanovce                      8             5             1             2             26:8       16

Hažín n/Cir.                        8             3             3             2             17:16     12

Rokytov pri HE                  8             4             0             4             13:12     12

Papín                                    8             3             3             2             20:14     12

Hrubov                                8             3             0             5             13:22     9

Rovné                                  8             2             2             4             18:28     8

Ňagov                                  8             1             1             6             8:26       4

·        NADSTAVBA O UMIESTNENIE * Oľka – Klenová 0:2, Zbudské Dlhé – Kolonica 3:1, Hrabovec n/L. – Vyšný Hrušov 6:1, Turcovce – Uličské Krivé 3:2.

Hrabovec n/L.                   8             5             0             3             31:14     15

Klenová                               8             4             2             2             19:13     14

Kolonica                              8             4             0             4             14:20     12

Turcovce                             8             4             0             4             15:23     12

Ulič. Krivé                           8             3             2             3             22:15     11

V. Hrušov                           8             3             1             4             11:18     10

Zbudské Dlhé                   8             3             1             4             13:22     10

Oľka                                      8             3             0             5             14:14     9

Autor: 

  • -MJK-
 
 
 

Kontakt

Tel.: +421 911 256 749
057 772 2227

Email redakcia@humenskyexpres.sk

Adresa redakcie:
Námestie slobody 19/47
(budova Vihorlat - vstup od parkoviska),
066 01 Humenné