Ďalší vyhratý spor s pani Vaľovou, ďalšie peniaze na dobrý účel

Nie je to tak dávno, čo spoločnosť Chemes vyhrala súdny spor s pani primátorkou Janou Vaľovou a vysúdili sme od nej 5 000 eur. Pre pripomenutie, celý súdny spor bol len o tom, že pani Vaľová strašila občanov Humenného prepúšťaním v našom priemyselnom parku a vytvárala z nás nepriateľov Humenného. Nedávno súd v podobnom spore rozhodol rovnako v náš prospech. Opätovne, výroky pani primátorky na našu adresu neboli korektné.

V tomto spore sme nevysúdili 5 000 eur ako minule, ale 1 200 eur. Predchádzajúcu vysúdenú sumu sme si nenechali, ale rozhodli sme sa založiť iniciatívu Humenčania, pomáhajme si. Domnievam sa a pevne verím, že my Humenčania by sme mali držať spolu a navzájom si pomáhať. Sám sa snažím ísť ostatným príkladom a ktokoľvek, kto je v ťažkej situácii a napíše nám, snažím sa mu pomôcť.

Ako to napríklad urobilo okresné centrum Slovenského zväzu telesne postihnutých, ktorých predseda Jozef Lavko je naozaj srdcom dobrý a zanietený človek, oddaný svojej skvelej práci. O ich obdivuhodnej práci si môžete prečítať aj v dnešnom čísle. Som preto hrdý, že vysúdených 1 200 eur sme mohli dať práve im, konkrétne na sústredenie na Zemplínskej šírave.

Aj tento pán je dôkazom, že v Humennom máme veľa takýchtohrdinov, často neznámych.

Humenčania, pomáhajme si, ak by ste poznali niekoho, kto je v ťažkej situácii, dajte nám vedieť na pomozeme@chemes.sk. Veľmi radi pomôžeme.

Autor: 

  • JUDr. Dávid Molnár
  • generálny riaditeľ Chemes
  • a.s. Humenné
 
 
 

Kontakt

Tel.: +421 911 256 749
057 772 2227

Email redakcia@humenskyexpres.sk

Adresa redakcie:
Námestie slobody 19/47
(budova Vihorlat - vstup od parkoviska),
066 01 Humenné