Ostatné športy

MESTSKÁ FUTSALOVÁ LIGA UZATVORILA SVOJ SEDEMNÁSTY ROČNÍK – HARVISTAV / STAVIVÁ, JASENOVČANIA AJ MYSLINA SI SPLNILI FUTBALOVÉ POVINNOSTI


Jednoznačný výsledok "anjelom" zdramatizovali bardejovskí "partizáni"

V piatok 14. decembra večer privítali humenskí futsalisti  v rámci 4. kola II. Slovenskej futsalovej ligy počtom hráčov oklieštené družstvo Partizán Bardejov. Aj keď už sa zdalo, že Humenné poľahky zvíťazí, hostia gólmi v II. polčase výsledok zdramatizovali. Diváci videli množstvo šancí. V skvelej diváckej kulise sme mali možnosť vidieť nádherné akrobaticko-tanečné futbalové výkony na domácej palubovke MŠH Angels Humenné.

Sninské žinenky zaťažili silní muži o majstrovské zápasnícke tituly

Zápasenie je individuálny šport, kde zápasníci prekonávajú jeden druhého svalovou silou, využívaním technických a taktických činností podľa daných pravidiel. Zápasníci používajú veľké množstvo útočných  a obranných  chvatov.  Cieľom zápasníka je dostať súpera na lopatky. Musia byť veľmi vytrvalí a v dobrej fyzickej kondícii. 

Mladí „slávisti“ na Mikulášskom turnaji Memoriálu M. Athanasova

Prvú decembrovú sobotu usporiadal Zápasnícky klub 1904 v Košiciach vo svojej zápasníckej hale na Terase X. ročník Memoriálu Mikuláša Athanasova, ktorý v roku 1952 na Olympiáde v Helsinkách získal bronzovú medailu. Zápasilo sa v kategóriách prípravka a mladší žiaci. Na dvoch žinenkách zápasilo 109 mladých zápasníkov zo 14 klubov  Českej republiky, Ukrajiny, Maďarska, Moldavska, Slovenska a Poľska, za rozhodovania kvalifikovaných rozhodcov.

Volejbalová omladina na víkendových palubovkách spod vysokej siete

Nad humenskou palubovkou sa opäť rozprestrie vysoká volejbalová sieť... o Slovenský pohár 2019

Finále Slovenského pohára vo volejbale mužov a žien 2018/2019 sa uskutoční 16. – 17. februára na, fanúšikom známej, palubovke  Mestskej športovej haly v Humennom. Na Zemplíne sa o cennú trofej bude bojovať druhýkrát v histórii, v roku 2014 triumfovali na domácej palubovke volejbalisti ŠK Chemes Humenné a volejbalistky Doprastavu Bratislava.

Humenské juniorky spod vysokej siete rozohrali druholigovú súťaž žien. Študijné povinnosti hráčok obmedzili trénerku L. Hricakovú pre vyššie méty

Stela Simovová a Jozef Bednár sú šachistami regiónu

Vo štvrtok 18. októbra sa v Humennom uskutočnili Školské majstrovstvá regiónu HE, SV a VT v rapid šachu študentov stredných škôl  2018/2019. Organizovala ich nezisková organizácia Šachy Reinter, n. o.

Ukončenie MTB cyklistickej sezóny nie je dôvodom na „zazimovanie“ horských bicyklov

Vykryštalizované volejbalové údery humenských mládežníkov pod vysokou sieťou naberajú nádherné kontúry

Stránky

 
 
 

Kontakt

Tel.: +421 911 256 749
057 772 2227

Email redakcia@humenskyexpres.sk

Adresa redakcie:
Námestie slobody 19/47
(budova Vihorlat - vstup od parkoviska),
066 01 Humenné