Krimi

Opäť alkohol za volantom

37-ročný muž z Novej Sedlice bol obvinený z trestného činu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky, ktorej sa mal dopustiť v sobotu 27. apríla popoludní ako vodič osobného vozidla Peugeot.

Pri výstupe zo Slovenska na Ukrajinu si vodiči postáli až 6 hodín

Zvýšené čakacie doby a zvýšený počet cestujúcich na hraniciach s Ukrajinou súviseli s pravoslávnymi veľkonočnými sviatkami u našich východných susedov.

 

Polícia zadržala opitého vodiča z okresu Humenné. Mladík nemal ani vodičák

Umiestnili ho do cely policajného zaistenia a v superrýchlom konaní obvinili z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky.

Polícia vyšetruje požiar auta v Snine

Tínedžer nechodil do školy. Jeho mamu obvinila polícia z ohrozovania mravnej výchovy

Poverený príslušník Obvodného oddelenia Policajného zboru v Snine začal trestné stíhanie a zároveň vzniesol obvinenie z prečinu ohrozovanie mravnej výchovy mládeže 36-ročnej Márii.

Z nudy vytrhol dvere zo zárubne na budove školy

Alkohol za volant nepatrí. Poniektorí vodiči sú ale nepoučiteľní

Výzvy a upozornenia polície sa míňajú účinku, poniektorí vodiči sú nepoučiteľní. Polícia preto v kontrolách nepoľaví, práve naopak, zvýši ich intenzitu. Každého z nás doma niekto čaká. Nezmyselný hazard so životom nielen svojím, ale aj nevinných účastníkov cestnej premávky sa nevypláca. Vodiči, myslite na to vždy, keď si sadáte za volant vozidla. Život a zdravie máte iba jedno, jazdite bezpečne! Na cestách Košického kraja došlo v utorok minulý týždeň k dvom dopravným nehodám, ktoré si vyžiadali ťažké zranenia. Asistoval pri nich alkohol.

Na návštevu sa vybral pešo, z návštevy na ukradnutom bicykli


Nová Sedlica: Ochranári zachraňovali mačku divú, ide o prvý takýto prípad

Ochranári v uplynulých dňoch zachraňovali mačku divú, ktorú našli hraniční policajti vysilenú v katastri obce Nová Sedlica v Sninskom okrese. Ako pre TASR uviedol zoológ Jozef Štofík zo Správy Národného parku (NP) Poloniny, ide podľa jeho informácií o prvý prípad záchrany jedinca tohto druhu v ich území.

 

V Snine ukradli motocykel. Našiel ho zanietený policajt


Stránky

 
 
 

Kontakt

Tel.: +421 911 256 749
057 772 2227

Email redakcia@humenskyexpres.sk

Adresa redakcie:
Námestie slobody 19/47
(budova Vihorlat - vstup od parkoviska),
066 01 Humenné