Krimi

Silný vietor spôsobil výpadok elektriny aj na východnom Slovensku

Na slovensko-ukrajinskej hranici zadržali 2 Indov

Vyrúbali 87 stromov

Mladá Humenčanka sa prechádzala po streche auta

21-ročná mladá Humenčanka bola obvinená z trestného činu poškodzovania cudzej veci. Prípadom sa zaoberá poverený príslušník Obvodného oddelenia Policajného zboru v Humennom.

 

Dve Medzilaborčanky čelia obvineniu z prevádzačstva

Vo februári polícia zasahovala v prípade účelového manželstva. Dve Slovenky z Medzilaboriec čelia obvineniu z prevádzačstva.

Po ceste chodil často bez reflexných prvkov. To sa mu stalo osudným

Polícia vyzýva k zvýšenej opatrnosti na cestách, o život prišiel ďalší chodec. 42-ročný muž sa nepoučil, pretože v minulosti bol viackrát riešený napomenutím i pokutou za porušenie pravidiel cestnej premávky. Ako chodec sa pohyboval po okraji vozovky za zníženej viditeľnosti bez reflexných prvkov. Posledná jeho prechádzka sa skončila tragicky.

Za drogy na internáte už čelí mladík od Sniny obvineniu

Vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Košiciach zo zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi, obvinil 18-ročného mladíka z okresu Snina.

Škoda pre lekáreň viac ako 73-tisíc eur

Colníci odhalili tisícky napodobenín mobilov a príslušenstva známej značky

Slovenská finančná správa s Colnou správou Českej republiky zorganizovali spoločnú akciu na dodržiavanie práva na duševné vlastníctvo. Kontrolovali predajne, ktoré predávajú mobilné telefóny a mobilné príslušenstvo ochranných známok a dizajnov Apple. Len na Slovensku zaistili colníci z colných úradov viac ako 2 500 výrobkov jej napodobenín v hodnote približne 100 000 eur.

Colník si mal od Ukrajinca vypýtať úplatok, hrozí mu exemplárne potrestanie

Za korupciu hrozia tvrdé postihy. Bude to tak aj v prípade zamestnanca, ktorý si počas služby na hraničnom priechode vo Vyšnom Nemeckom pýtal od ukrajinského občana úplatok.

Stránky

 
 
 

Kontakt

Tel.: +421 911 256 749
057 772 2227

Email redakcia@humenskyexpres.sk

Adresa redakcie:
Námestie slobody 19/47
(budova Vihorlat - vstup od parkoviska),
066 01 Humenné