Krimi

Mladík kradol naftu. Potom sa vyvážal v aute

Medzilaborčan celkovo ukradol 220 litrov motorovej nafty, ktorú použil pre vlastnú potrebu.

Cesty sú mokré a klzké, uberte nohu z plynu a jazdite opatrne!

Náhle zmeny poveternostných podmienok sa podpisujú aj pod dopravnú situáciu na cestách. Je preto nevyhnutná zvýšená opatrnosť.

Manželov z Humenného obral podvodník o 60-tisíc eur

Manželský pár pod zámienkou získania veľkého dedičstva prišiel o 60 000 eur. Aj toto je ďalším príkladom toho, že opatrnosti a zdravého uvažovania nikdy nie je dosť!

Zaspať na ulici sa nevypláca

Presvedčil sa o tom 23-ročný mladík, ktorého okradli potom, čo zaspal na lavičke.

Opitý vodič narazil do stĺpu aj oplotenia rodinného domu

Spolujazdec utrpel vážne zranenia. Okresný vyšetrovateľ v Humennom obvinil vodiča z trestného činu ublíženia na zdraví a z trestného činu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky.

Polícia: Nezvestného Poliaka našli pri Humennom

Nezvestného 29-ročného Poliaka, po ktorom bolo v Poľsku vyhlásené pátranie, našli v sobotu 26. októbra popoludní v lesoch pri Humennom. Informoval o tom vedúci oddelenia komunikácie a prevencie Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Prešove Igor Pavlik.

Najväčšiu výrobňu nelegálnych cigariet v strednej Európe odhalili na Slovensku

Takmer 13 miliónov kusov cigariet, 22 ton tabaku, tri kompletné linky na výrobu a balenie cigariet, ďalšie príslušenstvo a 45 väzobne stíhaných cudzincov. To sú výsledky práce príslušníkov finančnej správy z Kriminálneho úradu finančnej správy z akcie, pri ktorej zasahovali na viacerých miestach na Slovensku. Išlo o prípad najväčšej odhalenej nelegálnej výrobne cigariet v strednej Európe.

Hraničný priechod v Ubli prejde pre vyšší komfort cestujúcich rekonštrukciou

Na slovensko-ukrajinskom colnom hraničnom priechode Ubľa – Malyj Bereznyj dôjde v dňoch od 10.10.2019 do 15.11.2019 k dočasným obmedzeniam prevádzky pre peších cestujúcich v oboch smeroch, a to z dôvodu rekonštrukcie chodníkov a oplotenia. Finančná správa podniká tieto úpravy s cieľom skvalitniť podmienky pre peších cestujúcich, ktorí hraničný priechod využívajú.

Polícia zadržala v Ubli lekára, obvinila ho z prijímania úplatkov

V Osadnom policajti zadržali 12 nelegálnych migrantov

Stránky

 
 
 

Kontakt

Tel.: +421 911 256 749
057 772 2227

Email redakcia@humenskyexpres.sk

Adresa redakcie:
Námestie slobody 19/47
(budova Vihorlat - vstup od parkoviska),
066 01 Humenné