Futbal

Futbalová zimná príprava humenského kádru mužov

Treťoligový futbalový celok mužov odštartoval 13. januára zimnú prípravu. Chlapcov privítali v kabíne členovia vedenia FK Humenné, ktorí hráčom predstavili novú trénerskú dvojicu. Tá následne predostrela plán zimnej prípravy.

Bezgólová rozlúčka humenských treťoligistov s jesennou časťou sezóny

FUTBALOVÝ TRÉNER PETER KOŠUDA SA S HUMENNÝM ROZLÚČIL

FUTBALOVÝ SERVIS

FUTBALOVÝ SERVIS

FUTBALOVÝ SERVIS

Naši treťoligisti neudržali tri body doma

Fanúšik dostal opäť šancu vidieť divadlo s kartami. Hlavný arbitér bol síce „nerozhodný“ na trávniku, keď si nevšímal nešportové zakončenia na niekoľkých domácich hráčov zo strany súpera, ale zato  dobre počúval poznámky fanúšikov na tribúne. V sobotu 19. októbra privítali Humenčania na svojej pôde treťoligistu zo Svidníka. V tento deň sa vrece so športovými súťažnými podujatiami v našom meste doslova roztrhlo.

FUTBALOVÝ SERVIS

Dažďom pokropení Humenčania zvládli náročnosť zeleného trávnika

Intenzívny celodenný dážď a typické jesenné ochladenie v sobotu 5. septembra neubralo na kvalite ani atraktivite futbalu. Rozhodca rozdával žlté karty aj divákom na tribúnu, len nie súperovi. Aby sa nepovedalo, nejaké dve žlté napomenutia sa im ušli až v samom závere stretnutia. Humenčania pocítili rozhodnosť hlavného arbitra už v 16. minúte, kedy pokutový kop s ľahkosťou premenil Tomáš Krochta. To malo ale za následok súdržnosť tímu domácich a odpoveďou bolo otočenie skóre na 2:1 v prospech FK Humenné ešte do polčasovej prestávky. Záver I. polčasu sa niesol v réžii Filipa Serečina. V oboch prípadoch sa výborne zorientoval v šestnástke súpera. Pri rozhodujúcom góle mál s ním hrala aj šťastena. Nedôrazná strela obtrela ešte dvoch brániacich hráčov hostí, po mokrých dresoch sa len lopta len šmýkala a zmenila dráhu strely. Inak pozorný brankár Miro Gutič zostal v pomykove a loptu už nedokázal zachytiť. Viditeľne skvelý futbalový výkon podával v priebehu zápasu Lukáš Kulich, ktorého snaha o víťazstvo Humenčanov bola korunovaná v 52. minúte, keď prispel svojím gólom k zisku troch bodov do tabuľky. Golman z tímu Veľké Revištia podával aj v upršanom počasí občas až nadpriemerné výkony, keď dokázal vychytať aj dorážky. Jeden z fanúšikov sa vyjadril, že práve takého brankára by Humenné potrebovalo.

 

FUTBALOVÝ SERVIS

Stránky

 
 
 

Kontakt

Tel.: +421 911 256 749
057 772 2227

Email redakcia@humenskyexpres.sk

Adresa redakcie:
Námestie slobody 19/47
(budova Vihorlat - vstup od parkoviska),
066 01 Humenné