Futbal

Tretím ročníkom Memoriálu Filipa Taňkoša sme poslali futbalový pozdrav do neba

Nikto nemôže povedať, že by sme sa opakovali. Ďalším rokom. Pretože každý zbytočne a nešťastne vyhasnutý mladý život prináša neskutočnú bolesť, najmä rodičom zosnulého dieťaťa. Život prináša rôzne okamihy. Radostné, ale i smutné. Najväčšia láska na svete zomiera, keď dieťa svoje oči navždy zatvára... A presne taký smútok sa rozlial v dušiach rodičov a blízkych FILIPA TAŇKOŠA, keď 4. júla roku 2015 odišiel nečakane, kedy dotkla sa ho smrť. Vzdialil sa, no láska najbližších letela s ním.

ŠTRNÁSTY ROČNÍK MEMORIÁLU JOZEFA ŠKUBU. SKVELÉ LUKAČOVCE POKORILI AJ VÍŤAZA OBLASTNEJ SÚŤAŽE

Čo neuhrali počas sezóny, vynahradili si na samom konci súťažného ročníka. Zo zeleného trávnika spod Jasenovského hradu sa vykľul víťaz XIV. Memoriálu Jozefa Škubu. Regionálna futbalová rozlúčka so sezónou sa v našich zemepisných šírkach už štrnásť rokov nesie v znamení Memoriálu Jozefa Škubu. Tradíciou pre Super-pohár Oblastného futbalového zväzu sa postupne stáva neutrálna pôda. Tribúna aj okolie futbalového ihriska obce Jasenov pri Humennom sa zapĺňala v piatok 22. júna podvečer. Rovnako ako pred rokom, aj tentokrát si futbalisti museli priaznivé počasie pre zápas doslova „vymodliť“. Sneženie vo Vysokých Tatrách prinieslo ochladenie aj na východný cíp našej krajiny. Daždivé počasie na chvíľu ustalo a posledné futbalového stretnutie oblastného charakteru dostalo zelenú.

Humenský futbalový štadión v novom šate. Priateľský zápas Humenčanov s Michalovčanmi zatienili oba stánky fanúšikov dusivými dymovnicami

 

Po desiatkach rokov sa humenský futbalový štadión dočkal peknej rekonštrukcie. Škoda, však, že zelený trávnik, tak dôležitý pre samotné futbalové stretnutia, sa do nového šatu neobliekol. Slávnostné chvíle otvorenia (piatok 22. júna) a úvodných zápasov mládežníckych kategórií vyvrcholili v sobotu 23. júna podvečer priateľským zápasom s účastníkom najvyššej slovenskej súťaže (Fortuna liga), MFK Zemplín Michalovce. 

Baškovce a nováčik zo Slovenskej Volovej zatiaľ bez straty bodu, Závadka ťahá v ZFL bezúspešne


Rozlúčka so sezónou víťazne... V sobotu slávnostný výkop na zrekonštruovanej pôde proti Michalovciam.

Súťaž neregistrovaných futbalistov na Zemplíne si postupne získava svojich priaznivcov

2.KOLO

Hankovčania deklasovali Topoľovku, v Baškovciach padlo 13 gólov a Slovenská Volová opäť zvíťazila na ihrisku súpera.

Nepremenenú penaltu domácich korunoval bývalý humenský strelec, Zdenko Cigán


Pravačka agilného Sališa sa neprestrieľala bránou, víťazstvo mohlo vyznieť krajšie. Známe tváre humenskému fanúšikovi sa ukázali v drese Radvane

FUTBALOVÝ SERVIS

Slabá útecha jediného gólu Humenčanov oproti skvelému golmanovi zo Šariša. V dohrávke tabuľkového derby prvá prehra

 

Stránky

 
 
 

Kontakt

Tel.: +421 911 256 749
057 772 2227

Email redakcia@humenskyexpres.sk

Adresa redakcie:
Námestie slobody 19/47
(budova Vihorlat - vstup od parkoviska),
066 01 Humenné